bikebřeň

PRODEJ KOL

Přijďte nás navštívit na naši prodejnu pro více informací. Rádi Vás uvidíme 🙂

HORSKÁ kOLA

Horské kolo, často též označované zkratkou MTB (z anglického mountain bike) – používá se též anglické slovo bike a od něj odvozené biker, bikování a podobně – je bicykl navržený pro jízdu v terénu, a to jak z hlediska povrchu (lze jezdit od povrchů typu asfalt až k povrchům blížícím se špatně prostupnému terénu, jako jsou písek, bahno, kameny, skála), tak z hlediska sklonu (jak nahoru, tak dolů).

Přijďte se podívat na naši nabídku kol značek Kross a Kellys.

TREKOVÁ KOLA

Tento typ kol je stavěn pro cykloturistiku, má odolný rám a nabízí pohodlí a možnost přepravy více zavazadel. Je to kompromis mezi silničním a horským kolem: na silnici mají pláště menší odpor než u horského kola ale lze je použít i v lehčím terénu.

Přijďte se podívat na naši nabídku kol značek Kross a Kellys.

SILNIČNÍ KOLA

Mají co nejlehčí rám, minimální výbavu a odpor vzduchu, snížená řídítka, aby se jezdec mohl sklonit do aerodynamického posedu a velice úzké pneumatiky s malým valivým odporem

Je libo postavit silnici za dobrou cenu a na karbonu. U nás to lze třeba takto...

DÁMSKÁ kOLA

Máme širokou nabídku kol i pro dámy. Ty se nejčastěji prodávají ve velikosti 26 palců. Tuto i jiné velikosti, můžete najít v naší nabídce. Vzhledem k tělesným dispozicím mají dámská kola užší řídítka a odlišnou geometrii celého bicyklu. Jednou z nejlepších voleb pro zástupkyně něžného pohlaví je pořízení dámského trekového kola. To se vyznačuje velikou univerzálností. Je možné jej použít jak pro pohodlnou a rychlou jízdu po silnici, tak i v méně náročném terénu. Disponují koly s větším průměrem a užšími plášti nežli například horská kola.

DĚTSKÁ kOLA

Nabízíme dětská jízdní kola a odrážedla ve všech velikostech a každý si u nás vybere právě to pravé dětské kolo pro své dítě.

kde nás najdete

Close Menu